Dyson modeller

DYSON MODELLER

DYSON DC 37 ALLERGY

dyson dc 37 allergy

dyson dc 37 allergy

Dyson Radial Root Cyclone™ teknolojisi

dyson root cyclone

Hava akımı yeniden tasarlanmış ve emiş gücü artırılarak maksimum düzeye çıkarılmıştır. Topladığı kir ve toz diğer tüm siklonlardan daha fazladır.
Dyson elektrikli süpürgeler patentli siklon teknolojisini kullanarak, kir ve tozu şeffaf haznede toplar. Diğer süpürgeler gibi kiri ve tozu torbalardan geçirmez. Torbalar zamanla tıkanarak emiş gücünü azaltır.

Dyson DC37de hareketi çok kolaydır

dyson ile kolay hareket

Dyson dışındaki elektrik süpürgeleri çok zor kullanılır. Kullanırken başka yöne gider ve engellere takılırlar. Ağır ve hantaldırlar. Bu bakımdan dyson dışındaki elektrik süpürgelerinin kullanımı zordur. Dyson patentli Ball teknolojisi ile süpürge zor hareketlere gerek kalmadan kolayca hareket eder ve istediğiniz yöne gider.

Dyson ball™ teknolojisi

dyson ball technology

Dyson DC 37 süpürge olduğu yerde dönebilir. Makinayı istediğiniz yere götürmek veya döndürmek için zor manevralar yapmanıza gerek yok. Ağırlık merkezi yere yakındır, bu daha dengeli olmasını sağar. Alttaki dönen top aynı zamanda süpürgedeki en ağır bileşenleri içerir.

Dyson çift modlu zemin aparatı

dyson zemin aparatı

Dyson DC 37 süpürgenin ucuna takılan aparat, tüm toz ve kirleri hertürlü yüzeyden kolayca temizlemek için üretilmiştir. Daha fazla kiri ve tozu toplayabilmesi için özel dış kanallar mevcuttur. Düğme ile kaybolan uzun kıllar, hassas yüzeyleri çizmeden kullanmanızı sağlar.lerin uHer türlü zeminde tozu ve kiri en iyi şekilde temizlemek için tasarlanmıştır.

Dyson ömür boyu kullanılabilir HEPA Filtre

dyson hepa filtre

DC 37 Dyson süpürgede bulunan hepa filtre, bakteri, küf ve polenleri toplayarak, mikroskopik alerjenlerin evinizden temizlenmesini sağlar. Bu bakımdan alerji hastaları için çok uygundur. Son aşamada hepa filtreye gelen hava okadar temizlenmiştirki, ömür boyu hepa filtreyi kullanabilirsiniz, değiştirme ihtiyacı yoktur.

Dyson DC 37 daha alçak ses seviyesi için tasarlanmıştır.

dyson sessizdir

Dyson DC 37 elektrik süpürgesinde makinanın ses çıkaran parçaları arkadaki topun içine yerleştirilmiştir. Ses çıkaran motor, ses yalıtımı olan çerçeve ile gövdeye monte edilmiştir. Süpürgenin akustik yapısı tekrar dizayn edilerek geliştirilmiştir. Ses kanallarından çok daha az ses çıkmaktadır, sesi emen özel poliüretan malzemeyle mevcuttur.

Hijyenik ve hızlı ve kolayboşaltım

dyson hijyeniktir

Dyson DC 37 de tozu ve kiri boşaltmak çok kolaydır. Tek bir düğmeye basarak boşaltabilirsiniz.

Dyson DC 37 de daha fazla özellik

Beş sene garanti
Filtreler ömür boyu kullanılır
Kombine aparat
Çıkan hava çok temizdir
Döşemeler için aparat
Çıkarılabilen tutma bölümü ve hortumu

Hava akım miktarı : 27.3 litre / saniye
Çöp ve kir haznesi : 2 litre
Derinlik : 26,1 cm
Yükseklik : 36,8 cm
Genişlik : 50,8 cm
Ağırlık : 7,57 kg
Kablosunun uzunluğu : 6,6 m
En fazla erişim : 10,2 m
Ses : 83 d Ba
Motordan önceki filtre : Ayda bir defa yıkanır
Motordan sorna gelen Hepa Filtre: Ömür boyu kullanılır
Gücü : 1300 watt
Emiş Gücü : 290 Air Watt

DYSON DC 37 ANIMAL TURBINE

Dyson DC 37 Allergy modeli ile aynıdır. Farkı ek olarak türbin başlıklar bulunmasıdır. Türbin başlık yeri dönen fırçalarla temizler, halılardan zor alınan tüy gibi kirleri almaya yarar. Evde hayvan besleyenler için idealdir.

dyson dc 37 animal turbine

dyson dc 37 animal

Triggerhead aparatı

dyson triggerhead

Türbin başlık tutma yerinden kontrol edilmektedir. Türnin başlığı çalıştırmak veya durdurmak için yere eğilmenize gerek yoktur.
Düğmeye bastığınızda türbin başlık çalışır. Türbin başlıktaki dönen fırça, halılardaki kiri, tüyü vs. temizler.

Mini türbin başlık

dyson mini turbin

Küçük türnin başlıktır. Zor ulaşılan yerlerdeki hayvan tüylerini veya kirleri temizlemek için kullanılır. Türbin başlığın içinde tüyler kızla dönerek zemini temizler.

   
Dyson Anasayfa:Dyson Modeller:Dyson Teknolojisi

444 0 317